Najlepsze oferty w naszym biurze podróży!

GRECJAZatoka Kotorska i Kotor

Wyjazd nad zatokę Kotorską – najbardziej znanego fiordu w bałkańskiej części Adriatyku, rejs po zatoce, zwiedzanie Kotoru – zabytkowego miasta otoczonego murami miejskimi i masywami górskimi z trzech stron, jego wąskie i kręte uliczki najlepiej oddają klimat średniowiecznego miasteczka.

Jezioro Szkoderskie

Wycieczka, w trakcie której nie tylko ujrzymy osobliwości przyrody, ale także popłyniemy w rejs oraz będziemy mieli okazję do plażowania nad brzegiem jeziora. W trakcie wycieczki zjemy smaczny obiad i przekonamy się na czym polega wyjątkowość tego jeziora położonego na styku Czarnogóry i Albanii.

Kanion rzeki Tara

Jeden z najgłębszych i najbardziej bardziej malowniczych kanionów na świecie. Obszar rzeki stanowi rezerwat biosfery, a jego część została objęta Parkiem Narodowym. Głębokość kanionu sięga aż do 1300m. Nad rzeką wznosi się jeden z najpopularniejszych mostów Đurđevića z którego rozpościera się niesamowity widok na kanion i okolicę. Tuż obok mostu została rozciągnięta nad kanionem lina tzw. tyrolka, którą zjazd dostarczy nam ekstremalnych emocji. Rzeką Tara organizowane są także raftingi kilkuosobowymi pontonami – to kolejna propozycja dla osób szukających mocniejszych wrażeń.

Stary Bar

Dzielnica jednego z najpopularniejszych kurortów Czarnogóry jakim jest miasto Bar. Stary Bar to jedna z najlepiej zachowanych miast warownych jeszcze z VI w., a stanowi ją zwarta zabudowa położona na wzniesieniu i otoczona murami. Jedne z najciekawszych obiektów miasteczka to turecki akwedukt czy słynna wieża zegarowa.

KONTAKT

Jesteś zainteresowany napisz do nas a znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie.

Biuro Podróży Damptour
ul. Bobrecka 10, 43-400 Cieszyn

tel. +48 33 852 4556
fax: +48 33 852 4556

e-mail: biuro@damptour.com.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY
Informacja
Damptour Biuro Podróży