Najlepsze oferty w naszym biurze podróży!

DRVENIKDUBROWNIK (UNESCO) 

Perła Adriatyku - przejazd do Dubrovnika ok.3 godz., postój po drodze w Neum (ok. 20 min.), w Dubrowniku czas wolny przed lub po zwiedzaniu z przewodnikiem (PL), mury obronne, Pałac Rektorów, Klasztor Franciszkanów-najstarsza apteka, możliwość obiadu owoców morza(risotto z małżami, sałata z ośmiornicy, kalmary, małe ryby+ wino, woda mineralna).

MEDJUGORJE + WODOSPADY KRAVICA

Medjugorje (Bośnia i Hercegowina) jedno z największych centrów pielgrzymkowych na Bałkanach - wejście na Górę Objawień, w miarę możliwości Msza Św.(w j. polskim) - przejazd i pobyt nad pięknym wodospadem Kravica (możliwość kąpieli), przejazd na degustację rakiji i wina, powrót w porze kolacji.

MOSTAR - POĆITELJ, BLAGAJ 

MOSTAR - główne miasto Hercegoviny , bogata historia i architektura turecka - po przekroczeniu granicy przejazd do miasta POĆITELJ (dawna twierdza - miasto tureckie), spacer po miasteczku ok. 1h, przejazd do MOSTARU - zwiedzania z przewodnikiem starego miasta, m. in. tureckie domy, łaźnie, słynny stary most turecki, meczet, czas wolny, przejazd do m. BLAGAJ.

SPLIT + OMIŚ

Przejazd do Splitu ok. 2,5 h, średniowieczne centrum wyrosło w obrębie murów pałacu cesarza Dioklecjana, co nadało miastu unikalny charakter, zwiedzanie miasta z przewodnikiem w j. polskim: m. in. Katedra św. Dujmy, świątynia Jowisza, średniowieczne uliczki, czas wolny - zakupy. Z powrotem postój w Omiś - dawnym miasteczku pirackim, powrót w godz. popołudniowych.

WYSPA KORČULA 

Rejs na wyspę wynajętym statkiem, obiad rybny na statku, krótkie zwiedzanie Korčuli, czas wolny na wyspie, powrót na kolację.

FISH PICNIK-PELJEŚAC

HVAR: wypłynięcie wynajętym statkiem z obiadem rybnym, sałatą, chlebem i sokiem, przypłynięcie na półwysep PELJEŚAC, kąpiel 2,5 godz., obiad na statku i przepłynięcie na w. HVAR - 1 godz. czas wolny, powrót po południu.

KONTAKT

Jesteś zainteresowany napisz do nas a znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie.

Biuro Podróży Damptour
ul. Bobrecka 10, 43-400 Cieszyn

tel. +48 33 852 4556
fax: +48 33 852 4556

e-mail: biuro@damptour.com.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY
Informacja
Damptour Biuro Podróży