Najlepsze oferty w naszym biurze podróży!

RAB - LoparMiasto RAB

Zwiedzanie stolicy wyspy wraz z historią miasta, kościół św. Justyny, kościół św. Andrzeja, kościół św. Antoniego, kościół św. Krzyża, dla chętnych wstęp do muzeum sztuki sakralnej lub ruin bazyliki św. Jana Ewangelisty i wejście na wieżę kościelną, park Komrčar, plac św. Krzysztofa, port.

WYSPA GOLI OTOK

Rejs na wyspę Goli Otok (Naga wyspa), zwiedzanie pozostałości męskiego więzienia dla więźniów politycznych - przeciwników reżimu Tito, czas wolny.

REJS ROBINSON: RAB – ZAVRATNICA – PAG - WYSPA DELFINÓW - RAB

Całodzienna wycieczka statkiem, czas wolny na wyspie Pag, kąpiel w lazurowej wodzie na pełnym morzu, podziwianie delfinów, zatoka Zavratnica, obiad na statku.

WYSPA KRK - BAŠKA

Rejs katamaranem ze szklanym dnem na wyspę Krk do miejscowości Baška, czas wolny na wyspie - możliwość plażowania na jednej z najdłuższych i najpiękniejszych plaż w Chorwacji, spacer po miasteczku, możliwe zwiedzanie akwarium ukazującego życie morskie i podwodny świat w chorwackiej części Adriatyku, wycieczka całodzienna.

REJS DOOKOŁA LOPARU

Rejs prywatnym statkiem dookoła płw. loparskiego połączony z krótkim zwiedzaniem wyspy Grgur i kąpielą w morzu, możliwy rejs na zachód słońca.

PLITWICKIE JEZIORA

Park Narodowy Jezior Plitwickich to rozległy teren na którym położonych jest 16 krasowych jeziorpołączonych ze sobą kaskadowo, o zapierającej dech w piersiach barwie wody. Zbiorniki są rozmieszczone na różnych wysokościach, przez co możemy podziwiać tu wiele wodospadów. A dodatkowo wszystko jest otoczone bujną roślinnością oraz wysokimi wzniesieniami. Jest to jedno z najpopulraniejszych miejsc na Chorwacji, rocznie odwiedzane przez setki tysięcy turystów.

KONTAKT

Jesteś zainteresowany napisz do nas a znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie.

Biuro Podróży Damptour
ul. Bobrecka 10, 43-400 Cieszyn

tel. +48 33 852 4556
fax: +48 33 852 4556

e-mail: biuro@damptour.com.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY
Informacja
Damptour Biuro Podróży